CHROŃMY SIEBIE I INNYCH !!!

 Zachęcamy do kontaktu z pracownikami poradni w formie konsultacji telefonicznych lub drogą e-mail.

Dyrektor - Renata Brągiel – r.bragiel@mpppkrosno.pl

Wicedyrektor - Monika Prugar – m.prugar@mpppkrosno.pl

Sekretariatmppp-krosno@wp.pl

 

Psycholodzy:

Elżbieta Kustra – e.kustra@mpppkrosno.pl
Wioleta Barsznica – w.barsznica@mpppkrosno.pl
Katarzyna Łach – k.lach@mpppkrosno.pl
Aleksandra Gadzała – a.kustra@mpppkrosno.pl
Jolanta Gierlach - Jurczak - j.jurczaj@mpppkrosno.pl

Pedagodzy:

Iwona Górka; terapeuta SI - i.gorka@mpppkrosno.pl
Alicja Madej – a.madej@mpppkrosno.pl
Mariola Mola – m.mola@mpppkrosno.pl
Sławomir Pietraszewski – s.pietraszewski@mpppkrosno.pl
Marta Surma – m.surma@mpppkrosno.pl

Logopedzi:

Barbara Błażejowska; terapeuta SI - b.blazejowska@mpppkrosno.pl
Jolanta Mróz – j.mroz@mpppkrosno.pl
Adriana Sikora-Śliż – a.sliz@mpppkrosno.pl


PROPOZYCJE SZKOLEŃ ON-LINE DLA NAUCZYCIELI I RODZICÓW

    Skip aktualności

    Aktualności

    Picture of System Administrator
    10 października – Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego
    by System Administrator - Tuesday, 12 October 2021, 3:22 PM
     

    Obchody Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego to wspaniały pretekst, żeby na chwilę zwolnić, zatrzymać się i zastanowić nad własnym samopoczuciem. Może warto rozejrzeć się dookoła, czy ktoś z osób w najbliższym otoczeniu nie potrzebuje wsparcia i pomocy? Czasem wystarczy chwila rozmowy z kimś bliskim, spacer, książka albo czas tylko dla siebie, by odzyskać równowagę. Zdarza się jednak i tak, że potrzebna jest pomoc specjalisty. Zachęcamy do skorzystania z telefonu zaufania

    116 111

     
    Picture of System Administrator
    Rola pracowników oświaty w promocji zdrowia psychicznego
    by System Administrator - Friday, 17 September 2021, 8:15 AM
     

    PORADNIK DLA NAUCZYCIELI
    Proszę o zapoznanie się z poradnikiem: Rola pracowników oświaty w promocji zdrowia psychicznego i w zapobieganiu zachowaniom autodestrukcyjnym u młodzieży.
    Autorzy: Krzysztof Szwajca,
    Piotr Kasprzak, Magdalena Serafin,
    Tomasz Wojciechowski

     
    Picture of System Administrator
    Cykl poradników "CRL Uczy Rodziców". Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.
    by System Administrator - Wednesday, 21 April 2021, 9:15 AM
     

    Centrum Rozwoju Lokalnego we współpracy z psycholog mgr Beatą Liwowską przygotowało kolejny film edukacyjny dla rodziców w ramach cyklu poradników "CRL Uczy Rodziców". Motywem przewodnim filmu jest rozwój dziecka.  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu.

     
    Picture of System Administrator
    Pomoc psychologiczno-pedagogiczna dla uczniów i rodziców
    by System Administrator - Tuesday, 2 February 2021, 1:44 PM
     

    Uczniowie i rodzice, we współpracy ze szkołami, mogą korzystać ze wsparcia, jakie oferują poradnie psychologiczno-pedagogiczne. Cały czas funkcjonuje także bezpłatna infolinia 800 080 222 z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dodatkowo takie wsparcie oferuje również poradnia on-line „...

    Read the rest of this topic
    (442 words)
     

    Skip course categories